CZE


O společnosti

Ridera Bohemia a.s. působí v rámci skupiny Ridera na území České republiky, Německa a Maďarska zejména jako významný dodavatel pevných paliv. Zaměřuje se již od roku 1991 na dodávky černého uhlí, uhlí a koksu. Své aktivity dále orientuje na produkci a těžbu kameniva, výrobu substrátů a zpracování stavebních odpadů.

V každé z oblastí svého působení je Ridera Bohemia spolehlivým dodavatelem zboží a služeb jak pro velkoodběratele a klienty působící v energetice a průmyslu, tak pro maloodběratele a konečné spotřebitele.

24 let

Jsme na trhu s palivy již přes 24 let

16 mil. tun

Prodali jsme již 16.000.000 tun pevných paliv

2,5 mld.

Roční obrat skupiny je přes 2,5 miliardy Kč


Díky našim spokojeným zákazníkům jsme se za 24 let mohli stát jedním z největších obchodníků s pevnými palivy v České Republice. Jsme schopni dodávat ucelené vlakové dodávky velkým průmyslovým podnikům, stejně jako jeden pytel kamkoli v České Republice.

Ing. Zdeněk Večeřa

Předseda představenstva Ridera Bohemia a.s.

Synergií k úspěchu

Spojujeme své síly. Naučili jsme se v rámci skupiny Ridera kombinovat všechny společné zdroje, které máme k dispozici, způsobem, který vám přináší užitek. Díky vlastním technologiím i logistickým základnám efektivně propojujeme všechny příležitosti ve váš prospěch.

  • Uhlí a koks i kamenivo dovážíme díky vlastní logistice až k vám. Jsme schopni reagovat na objednávky pružně. Realizujeme také dodávky Just in Time.
  • Vlastními technologiemi pracováváme stavební odpad přímo v místě stavby. Vzniklý recyklát tak znovu zužitkujete.
  • Investujeme do nejmodernějších technologií a mechanizace. Díky tomu vám dodáváme potřebný materiál vždy včas a v nejžádanější kvalitě.