CZE


Balená paliva

Nabídka spolupráce pro firmy a distributory

  • Jste výrobcem kotlů?
  • Jste firma podnikající v oblasti topení?
  • Jste firma, která provádí servis kotlů a vytápění?
  • Nebo jen zvažujete rozšíření vašeho stávajícího sortimentu?
  • Prodáváte podobný nebo příbuzný sortiment (stavebniny, LPG, kámen, zahrada, železo, dřevo, atd.) na atraktivním místě?

Ridepal znamená i novou obchodní příležitost a revoluci v distribuci paliv. Nemusíte budovat uhelné sklady, nemusíte vlastnit rozsáhlé pozemky, mechanismy a nakladače. Dodané palivo si díky velmi snadné manipulaci s paletami pohodlně najde místo ve vašem skladu a bude tak zákazníkům ještě blíže.


Jaká balená paliva nabízíme?

BALENÁ PALIVA RIDEPAL | 25 Kglogo

Druh Zrnitost Výhřevnost (Qir) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Power automatik černé uhlí 8-25 mm 24-28 MJ/kg max. 0,7 % max. 8 %
Extra power černé uhlí 25-50 mm 26-29 MJ/kg 0,6-0,9 % 5-10 %
Automatik hnědé uhlí 5-25 mm 17-19 MJ/kg 0,7-0,9 % 25-31 %
Optimal power hnědé uhlí 20-40 mm 17-19 MJ/kg 0,7-0,9 % 25-31 %

BALENÁ PALIVA | Bílinské hnědé uhlí | 25 Kglogo

Zrnitost Výhřevnost (Qir) Obsah popela (Ad) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Kostka 40-100 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %
Ořech 1 20-40 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %
Ořech 2 10-25 mm ∅17,6 MJ/kg ∅9,8 % ∅0,77 % ∅30,2 %

BALENÁ PALIVA | Mostecké hnědé uhlí | 25 Kglogo

Zrnitost Výhřevnost (Qir) Obsah popela (Ad) Obsah síry (Str) Obsah vody (Wtr)
Kostka 40-100 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,0 % ∅26,5 %
Ořech 1 20-40 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,0 % ∅26,5 %
Ořech 2 10-25 mm ∅20 MJ/kg ∅12 % ∅1,1 % ∅26,5 %

Hledáme prodejní firmy, které se stanou našimi partnery. Nabízíme kvalitní produkt se zabezpečeným servisem, dobré ceny a zajímavou spolupráci.

Vidíte příležitost i pro Vaši firmu?

picture


Proč Ridepal...

…velký návrat uhlí
V dnešní době, kdy se poměrně rychle, vzhledem ke světovým cenám elektřiny nebo plynu, rozšiřují automatické kotle na tuhá paliva a v době, kdy ani ceny peletek už nejsou, jako bývaly dříve, se mnoho zákazníků vrací k tradičním palivům, jakými jsou dřevo nebo uhlí.

…cesta uhlí
Na trhu najdeme poměrně širokou nabídku kotlů a potřebné techniky, o kvalitní paliva je pak celkem nouze. K dostání jsou balené produkty nejrůznějších „garážových firem“ a jejich kvalita je mnohdy velmi rozdílná.

…směsi a směsky
Na prodej jsou nejrůznější – blíže neidentifikovatelné druhy, sorty nebo směsi, které na cestě k zákazníkům procházejí přes mnoho skladů a je jen na péči majitelů či pracovníků, jak je o palivo postaráno a zda je balena také voda a prach. Jen málokde najdeme dostatečné skladovací prostory a ani doprava v otevřených vozech či vagonech uhlí na kvalitě nepřidá.

…moderní kotle – moderní balená paliva
Moderní automatický kotel je poměrně nákladnou záležitostí. Aby ale splnil očekávání především o úspoře a ekologickém provozu, potřebuje neméně kvalitní paliva.
Stejně jako do svého moderního automobilu načerpáte jen moderní paliva a ne rostlinný nebo fritovací olej, tak i váš kotel si zaslouží to nejlepší. Jedině tak budete s jeho výkonem a provozem spokojeni.

…za své peníze si zasloužíme lepší služby
Taková slova jsme slyšeli od našich zákazníků a odběratelů a to nás inspirovalo. Vytvořili jsme prémiovou řadu balených paliv Ridepal, která je určena jednak pro majitele nových automatických kotlů, jednak pro majitele kotlů tradičních. Pro všechny, kteří chtějí ta nejlepší a nejekonomičtější paliva.


Paliva značky Ridepal znamenají především velkou péči, kterou palivům věnujeme. Vzhledem k tomu, že jsme přímo u producentů paliv, máme možnost vybrat pro zákazníky to nejlepší. Nízký obsah síry, ale i další kritéria pečlivě vyhodnocujeme a dbáme tak o trvalou a stabilní kvalitu značky Ridepal.

Vzhledem k tomu, že stojíme na samém začátku „cesty uhlí“ k vám, získáte jistotu, že o něj bylo díky balení po celou dobu dobře postaráno a že zákazník dostane opravdu to nejlepší za adekvátní cenu.

Ridepal znamená ale i novou obchodní příležitost a revoluci v distribuci paliv. Nemusíte hledat uhelné sklady a dohadovat se o tom, že letošních deset metráků je menších, než těch deset loňských, nemusíte vlastnit rozsáhlé pozemky, mechanismy a nakladače. Dodané palivo si vy i zákazník kdykoli převážíte a díky velmi snadné manipulaci s palivem na paletách si pohodlně najde místo ve vašem skladu a bude tak zákazníkům ještě blíže.
picture