CZE


O společnosti

25 let

Jsme na trhu s palivy již přes 25 let

20 mil. tun

Prodali jsme již 20.000.000 tun pevných paliv

4 mld.

Roční obrat skupiny je přes 4 miliardy Kč


Díky našim spokojeným zákazníkům jsme se za 24 let mohli stát jedním z největších obchodníků s pevnými palivy v České Republice. Jsme schopni dodávat ucelené vlakové dodávky velkým průmyslovým podnikům, stejně jako jeden pytel kamkoli v České Republice.

Ing. Zdeněk Večeřa

Předseda představenstva Ridera Bohemia a.s.

Ridera Bohemia a.s. působí v rámci skupiny Ridera na území České republiky, Německa a Maďarska zejména jako významný dodavatel pevných paliv. Zaměřuje se již od roku 1991 na dodávky černého uhlí, uhlí a koksu. Své aktivity dále orientuje na produkci a těžbu kameniva, výrobu substrátů a zpracování stavebních odpadů.

V každé z oblastí svého působení je Ridera Bohemia spolehlivým dodavatelem zboží a služeb jak pro velkoodběratele a klienty působící v energetice a průmyslu, tak pro maloodběratele a konečné spotřebitele.

Synergií k úspěchu

Spojujeme své síly. Naučili jsme se v rámci skupiny Ridera kombinovat všechny společné zdroje, které máme k dispozici, způsobem, který vám přináší užitek. Díky vlastním technologiím i logistickým základnám efektivně propojujeme všechny příležitosti ve váš prospěch.

  • Uhlí a koks i kamenivo dovážíme díky vlastní logistice až k vám. Jsme schopni reagovat na objednávky pružně. Realizujeme také dodávky Just in Time.
  • Vlastními technologiemi pracováváme stavební odpad přímo v místě stavby. Vzniklý recyklát tak znovu zužitkujete.
  • Investujeme do nejmodernějších technologií a mechanizace. Díky tomu vám dodáváme potřebný materiál vždy včas a v nejžádanější kvalitě.

Rádi vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás!