CZE


Stavební činnost – zemní práce, demolice, recyklace

Demolice

Demolujeme betonové, železobetonové a zděné stavby. Disponujeme vlastní technologií a technikou pro demolice a likvidace nadzemních objektů. Pro demolice používáme stroje o drticí síle až 100 t.

Dáváme si záležet na co nejrychlejším provedení demolice i na zajištění maximálního bezpečí. Zamezujeme nadbytečnému šíření prachu skrápěním. Demolice jsou v tomto ohledu výhodnějším řešením v porovnání s odstřelem. Je možné provádět je i v zabydlených oblastech. Na místě demolice je možné provést recyklaci stavebních odpadů.

Zemní práce

Připravujeme území pro založení staveb. Sanujeme území, provádíme terénní úpravy, modelujeme terén pro přípravu sadové úpravy. Zpevňujeme plochy s povrchem ze zámkové dlažby, žulových kostek a minerálních betonů. Provádíme zemní práce pro liniové stavby.

Recyklace

Recyklujeme stavební odpady, které je možné použít opětovně přímo na místě. Díky tomu ušetříte za nákup nového stavebního materiálu.Stavby od A do Z

Z více než šedesátileté tradice čerpá společnost Ridera Stavební a.s. (dříve Bytostav Poruba a.s.), která je stejně jako my členem skupiny Ridera, zkušenosti pro realizace těch nejmodernějších staveb současnosti. Ridera Stavební je kvalitní realizátor staveb, který klade vysoké nároky na provedení jednotlivých prací i kvalitu materiálů. Má zkušenosti s atypickými stavbami a úspěšně pracovala a pracuje na velkých a náročných projektech pro soukromou i veřejnou sféru. Oslovte zkušené odborníky.

Více informací

Rádi vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás!